Bodová súťaž

Bodová súťaž

Bodová súťaž 2019 – súčet bodov od MSR 2018 do MSR 2019. Bude vyhlásený najlepší králik za rovinnú dráhu, parkúr, skok do výšky a skok do diaľky.

Aktuálny stav k: 13.04.2019


Bodová súťaž – rovinná dráha

Každému králikovi sa sčítavajú body, ktoré získal na oficiálnych pretekoch organizovaných SZCH, bez ohľadu na zmenu majiteľa a výkonnostnej triedy!
Aktualizované: 13.04.2019
Meno pretekára Králik Body
Karin Melušová Be Like Dream Golden Kids 12
Terézia Bahorová Cruciatus from Hogwarts 11
Terézia Bahorová Artemis No Limits 8
Kristína Dorinová Bonie 8
Simona Krupčíková Nash Smart Bunny 7
Viktória Saloušeková Dagon No Limits 6
Karin Melušová Jumper King 6
Kristína Dorinová Snowman 6
Ema Krajčiová Answer to Life Royal Jumper 5
Terézia Bahorová Darie Dark Night 5
Viktória Koprdová Bella Fire Rocket 4
Karin Melušová Bobuľka 4
Karolína Dunajčíková Ruby 4
Nikola Mikušincová Teddy Teddy Leg 4
Kristína Dorinová Exi 3
Terézia Bahorová Ch Olaf 3
Nikola Záhorská Luie Black Diamond 3
Terézia Bahorová Avada Kedavra from Hogwarts 2
Nikola Záhorská Avis from Hogwarts 2
Simona Krupčíková Bernie from Altair 2
Viktória Saloušeková Drea Dark Night 2
Viktória Saloušeková Incantantem from Hogwarts 2
Adela Zbonková Ridley Golden Kids 2
Michaela Mišutová Teo 2
Viktória Koprdová White Bunny King 2
Sofia Dorinová Zoe Light Star 2
Viktória Saloušeková Alanah No Limits 1
Simona Sabadínová Félix 1
Ema Krajčiová Feško 1
Jana Šupínová Galaxy Guess 1
Karolína Dunajčíková God of Sun Dark Night 1
Viktória Saloušeková Hecaté No Limits 1
Viktória Saloušeková Kaskadeya No Limits 1
Nikola Záhorská Lola 1
Kristína Dorinová Monty 1
Dorota Belicová Ňufko 1
Júlia Chvojková Polárko from Altair 1
Nina Bilošová Rebelka Fire Rocket 1
Júlia Chvojková Rudy 1
Lucia Fáziková Sajmon 1
Diana Zahornácka Sebik 1
Zuzana Schmidtová Sivko 1
Simona Sabadínová Star Light 1
Adela Snopová Tofi 1

Bodová súťaž – parkúr

Každému králikovi sa sčítavajú body, ktoré získal na oficiálnych pretekoch organizovaných SZCH, bez ohľadu na zmenu majiteľa a výkonnostnej triedy!
Aktualizované: 13.04.2019

Meno pretekára Králik Body
Kristína Dorinová Bonie 13
Kristína Dorinová Monty 10
Terézia Bahorová Artemis No Limits 7
Kristína Dorinová Snowman 7
Terézia Bahorová Darie Dark Night 6
Sofia Dorinová Zoe Light Star 6
Viktória Saloušeková Dagon No Limits 5
Michaela Mišutová Teo 5
Karin Melušová Be Like Dream Golden Kids 4
Viktória Koprdová Bella Fire Rocket 4
Karin Melušová Bobuľka 4
Nikola Mikušincová Teddy Teddy Leg 4
Ema Krajčiová Answer to Life Royal Jumper 3
Viktória Saloušeková Drea Dark Night 3
Kristína Dorinová Exi 3
Karolína Dunajčíková God of Sun Dark Night 3
Terézia Bahorová Ch Olaf 3
Nina Bilošová Rebelka Fire Rocket 3
Kristína Dorinová Fini 2
Karolína Dunajčíková Max Lovely Bunny 2
Adela Zbonková Ridley Golden Kids 2
Viktória Koprdová White Bunny King 2
Viktória Saloušeková Alanah No Limits 1
Nikola Záhorská Avis from Hogwarts 1
Júlia Chvojková Bellatrix from Altair 1
Simona Krupčíková Bernie from Altair 1
Simona Sabadínová Félix 1
Jana Šupínová Galaxy Guess 1
Viktória Saloušeková Hecaté No Limits 1
Viktória Saloušeková Incantantem from Hogwarts 1
Viktória Saloušeková Kaskadeya No Limits 1
Nikola Záhorská Lola 1
Adela Hricová Monty 1
Lucia Fáziková Sajmon 1
Simona Sabadínová Star Light 1

Bodová súťaž – skok do výšky

Každému králikovi sa sčítavajú body, ktoré získal na oficiálnych pretekoch organizovaných SZCH, bez ohľadu na zmenu majiteľa!
Aktualizované: 13.04.2019
 

Meno pretekára Králik Body
Kristína Dorinová Exi 5
Karin Melušová Jumper King 3
Adela Zbonková Ridley Golden Kids 3
Sofia Dorinová Zoe Light Star 3
Kristína Dorinová Fini 2
Nina Bilošová Wetty 2
Kristína Dorinová Bonie 1
Viktória Saloušeková Hecaté No Limits 1
Kristína Dorinová Snowman 1

Bodová súťaž – skok do diaľky

Každému králikovi sa sčítavajú body, ktoré získal na oficiálnych pretekoch organizovaných SZCH, bez ohľadu na zmenu majiteľa!
Aktualizované: 13.04.2019
Meno pretekára Králik Body
Nikola Mikušincová Teddy Teddy Leg 9
Simona Krupčíková Nash Smart Bunny 5
Karin Melušová Bobuľka 4
Michaela Mišutová Teo 4
Terézia Bahorová Darie Dark Night 3
Terézia Bahorová Artemis No Limits 2
Viktória Saloušeková Kaskadeya No Limits 2
Dorota Belicová Ňufko 2
Kristína Dorinová Snowman 2
Nina Bilošová Rebelka Fire Rocket 1
Lucia Fáziková Sajmon 1